ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

SANDRO DUAL

Sandro Dual to najnowocześniejsza i unikalna technologia łącząca dwie sprawdzone technologie lasera Aleksandrytowego oraz Nd:Yag w jednym impulsie w celu uzyskania doskonałych rezultatów w epilacji włosów jasnych oraz ciemnych. Laser Sandro Dual umożliwia również skuteczne leczenie przebarwień, zmian naczyniowych jak również pozwala na silne odmładzanie skóry bez okresu rekonwalescencji!

Możesz skutecznie usuwać niechciane włosy, plamy starcze, przebarwienia, wypryski, zaczerwienienia, używając lasera Alexandrytowego o długości fali 755 nm, zwanego złotym środkiem w zabiegach usuwania włosów i zmian pigmentacyjnych. Laser jest również skuteczny w usuwaniu głęboko położonych naczyń krwionosnych oraz w zabiegach odmładzajacych skórę, dzięki uzyciu lasera Nd:YAG 1064 nm, który przenika w głąb skóry.

Pytania i Odpowiedzi

1 Czy zabieg Sandro Dual jest bezpieczny?

Dzięki trybowi hybrydowemu, który w krótkim czasie emituje ciągły impuls podwójnej długości fali, możesz bezpiecznie usunąć niechciane włosy i przebarwienia niezależnie od rodzaju skóry.

2 Czy zabieg Sandro Dual jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny. W niektórych przypadkach należy zastosować krem znieczulający, ale większość zabiegów wykonuje się bez znieczulenia. Dolegliwości bólowe można również ograniczyć wykonując zabieg z zastosowaniem podwójnego układu chłodzenia gazem.

3 Jakie są wskazania po zabiegu?

Dla utrzymania najlepszych rezultatów po zabiegu, należy zawsze chronić skórę przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Zawsze zakrywaj leczony obszar skóry i używaj dobrego kremu z filtrem przeciwsłonecznym, zawsze, kiedy świeci słońce. Uważaj, aby nie wysuszyć skóry na leczonym obszarze.

4 Czy są skutki uboczne po zabiegu?

Skutki uboczne po zabiegu obejmują tymczasowe zaczerwienienie i obrzęk w obszarze leczenia. Oznacza to, że Twoje mieszki włosowe zareagowały na leczenie. Działania niepożądane zwykle ustępują w ciągu kilku godzin po zabiegu.

5 Kiedy zobaczę efekty?

Zabiegi mogą wymagać powtórzenia, w zależności od cyklu wzrostu włosów i gęstości włosów. Dodatkowe czynniki, które określają, czy koniecznych jest wiecej zabiegów, to wiek, pochodzenie etniczne, hormony, przyjmowane leki i metabolizm – wszystko to może mieć wpływ na grubość i wytrzymałość włosów.