ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Peeling Yellow Peel

PIĘKNA SKÓRA NA DŁUŻEJ Klinika Epi Centrum » Peeling Yellow Peel

Yellow Peel to progresywny wielofazowy peeling, który oddziałuje na kilka warstw skóry. Jest jednym z najmniej inwazyjnych peelingów chemicznych, który sprzyja dostarczaniu skórze substancji odżywczych oraz stymuluje mikrokrążenie. Działa głównie poprzez kwas retinolowy, a jego pozostałe składniki skutecznie likwidują przebarwienia.

Zmieszane składniki preparatu mają żółtą barwę i stąd nazwa żółtego peelingu. Zabieg z użyciem Yellow Pell przebiega w trzech etapach – od oczyszczania, prze złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka, po nakładanie kolejnych warstw maseczki bogatej w kwasy i witaminy odmładzające oraz ujędrniające skórę, a także regulujące syntezę melaniny.

Peeling
Twarz po peelingu

Zastosowanie i przeciwwskazania zabiegu

Yellow Pell jest polecany w poprawianiu wyglądu cery trądzikowej, ale wspaniale sprawdzi się również w pielęgnacji i odmładzaniu wrażliwych, cienkich partii skóry wokół oczu oraz na dłoniach. Zabieg znakomicie wygładza płytkie zmarszczki, wypełnia nieestetyczne blizny po trądziku i reguluje zaburzenia łojotokowe skóry.

Mimo iż żółty peeling jest jednym z najłagodniejszych z peelingów chemicznych, istnieją wyraźne przeciwwskazania do jego stosowania. Zabiegu nie powinno się wykonywać w przypadku zapalenia tkanki łącznej, aktywnych infekcji skórnych (opryszczka) czy licznie występujących znamion melanocytowych. Podobnie w przypadku ciąży i laktacji.

Cena i opinie

Atrakcyjna cena zabiegu Yellow Peel i jego profesjonalne wykonanie sprawia, że cieszy się on uznaniem Klientów. Wrażenia osób, które skorzystały z żółtego peelingu są entuzjastyczne, a opinie pełne uznania dla jego efektów. Wśród nich podkreślane się szczególnie zmniejszenie zmarszczek, optyczne zniwelowanie blizn oraz ogólna poprawa kolorytu skóry.

Drogie Pacjentki 

Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na wszystkie zabiegi laserowego peelingu węglowego 

Na hasło: #walentynki będziecie mogli skorzystać z następujących promocji peelingu węglowego:

Twarz – w cenie 250 zł zamiast 350 zł
Twarz + Szyja – w cenie 300 zł zamiast 400 zł
Twarz + Szyja + Dekolt – w cenie 350 zł zamiast 450 zł
Plecy górna część – w cenie 350 zł zamiast 450 zł

Innowacyjny zabieg, który zapewnia błyskawiczny efekt w poprawie kondycji skóry bez okresu rekonwalescencji 

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego

Zabieg szturmem podbił świat oraz serca największych gwiazd

📅Promocja trwa do 14.02.2019 r.

Nie czekajcie 
Zapiszcie się już dziś 

📍ul. Władysława Pniewskiego 3
☎️58 341 17 55
☎️792 218 052
☎️792 207 822