ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Peeling Yellow Peel

PIĘKNA SKÓRA NA DŁUŻEJ

Yellow Peel to progresywny wielofazowy peeling, który oddziałuje na kilka warstw skóry. Jest jednym z najmniej inwazyjnych peelingów chemicznych, który sprzyja dostarczaniu skórze substancji odżywczych oraz stymuluje mikrokrążenie. Działa głównie poprzez kwas retinolowy, a jego pozostałe składniki skutecznie likwidują przebarwienia.

Zmieszane składniki preparatu mają żółtą barwę i stąd nazwa żółtego peelingu. Zabieg z użyciem Yellow Pell przebiega w trzech etapach – od oczyszczania, prze złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka, po nakładanie kolejnych warstw maseczki bogatej w kwasy i witaminy odmładzające oraz ujędrniające skórę, a także regulujące syntezę melaniny.

Peeling
Twarz po peelingu

Zastosowanie i przeciwwskazania zabiegu

Yellow Pell jest polecany w poprawianiu wyglądu cery trądzikowej, ale wspaniale sprawdzi się również w pielęgnacji i odmładzaniu wrażliwych, cienkich partii skóry wokół oczu oraz na dłoniach. Zabieg znakomicie wygładza płytkie zmarszczki, wypełnia nieestetyczne blizny po trądziku i reguluje zaburzenia łojotokowe skóry.

Mimo iż żółty peeling jest jednym z najłagodniejszych z peelingów chemicznych, istnieją wyraźne przeciwwskazania do jego stosowania. Zabiegu nie powinno się wykonywać w przypadku zapalenia tkanki łącznej, aktywnych infekcji skórnych (opryszczka) czy licznie występujących znamion melanocytowych. Podobnie w przypadku ciąży i laktacji.

Cena i opinie

Atrakcyjna cena zabiegu Yellow Peel i jego profesjonalne wykonanie sprawia, że cieszy się on uznaniem Klientów. Wrażenia osób, które skorzystały z żółtego peelingu są entuzjastyczne, a opinie pełne uznania dla jego efektów. Wśród nich podkreślane się szczególnie zmniejszenie zmarszczek, optyczne zniwelowanie blizn oraz ogólna poprawa kolorytu skóry.