ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Makijaż permanentny oczu

Spis treści

Permanentny makijaż oczu to zabieg dla kobiet, które chcą pięknie wyglądać w każdej sytuacji, ale nie lubią tracić czasu na wykonywanie tradycyjnego makijażu. Jeśli cenisz sobie wygodę, a jednocześnie nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez kreski na powiece, powinnaś rozważyć posiadanie jej na stałe.

Trwały makijaż zapewni Ci wyraziste i głębokie spojrzenie niezależnie od pory dnia czy nocy. Twoje oczy będą zawsze idealnie podkreślone, a Ty zaoszczędzisz na czasie podczas codziennej toalety. Koniec z ciągłym poprawianiem makijażu. Dzięki zabiegowi zapomnisz o stresie związanym z rozmazanym okiem. W zależności od potrzeb i upodobań możesz wybrać delikatną kreskę, która zagęści linię rzęs i zapewni bardzo naturalny efekt lub zdecydować się na kreskę grubszą i dekoracyjną, jeśli preferujesz ciemny i mocny makijaż oka.

Kobieta po peelingu

Jak wygląda zabieg?

Makijaż permanentny oczu polega na wykonaniu kreski na górnej lub dolnej powiece. Zabieg jest dość prosty i wykonywany w miejscowym znieczuleniu tak, aby zminimalizować dyskomfort. Kolor pigmentu dobierany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko oczekiwania Klientki, ale również odcień cery i typ urody. Pigment wprowadzany jest do skóry przy pomocy cieniutkich igieł. W Klinice EPI CENTRUM Laser Clinic zabieg wykonywany jest przy użyciu najnowszej generacji sprzętu oraz wysokiej jakości pigmentów.

Czas trwania zabiegu zależy od rodzaju wykonywania kreski. Tuż po, oczy mogą być lekko opuchnięte i zaczerwienione. Jednakże nie ma czym się martwić, gdyż opuchlizna szybko mija i spokojnie można wrócić do codziennych obowiązków. Samo gojenie trwa około 2 tygodni. W tym czasie ważna jest odpowiednia pielęgnacja okolic poddanych zabiegowi. Przez około tydzień, kresek nie należy trzeć, drapać i moczyć. W tym czasie nie należy także używać żadnych kosmetyków do oczu.

Zalety i przeciwwskazania do makijażu

Makijaż permanentny to liczne zalety. Dobrze wykonane kreski wspaniale podkreślą oczy i optycznie zagęszczą rzęsy. Twoje spojrzenie zyska na wyrazistości, a twarz będzie wyglądała jeszcze bardziej atrakcyjnie. Trwały makijaż to świetne rozwiązanie dla osób uprawiających sport, noszących okulary lub szkła kontaktowe, a także dla zapracowanych kobiet, które zazwyczaj nie mają czasu na wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Mimo, że zabieg wykonany w profesjonalnym gabinecie przez wykwalifikowaną kosmetyczkę jest bezpieczny, to jednak istnieją wyraźnie przeciwwskazania do jego wykonania. Zabiegu nie można przeprowadzić w przypadku istnienia infekcji bakteryjnej lub wirusowej. Z zabiegu wyklucza skłonność do tworzenia się blizn, choroba nerek, łuszczyca, bielactwo, cukrzyca, jaskra, choroba nowotworowa, choroby serca i krwi, a także zakażenie wirusem zapalenia wątroby.

Cennik i opinie

Nasz atrakcyjny cennik jest wynikiem zrównoważenia jakości usług oraz konkurencyjności na obszarze Gdańska i ogólnie Trójmiasta. Oferta pozwalająca podkreślić urodę i skorygować jej mankamenty sprawia, że zabieg cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów EPI CENTRUM.

Wrażenia osób, które skorzystały z makijażu permanentnego oczu są entuzjastyczne, a opinie pełne uznania dla jego efektów. Klienci podkreślają, że zabieg dodał im pewności siebie i skutecznie odświeżył urodę. Zapewnił też dużą oszczędność czasu podczas codziennej toalety i przygotowań na wielkie wyjścia.

Zdjęcia przed i po

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Znajdziesz w niej zdjęcia niektórych prac makijażu permanentnego oczu realizowanego w gabinecie medycy estetycznej EPI CENTRUM.