ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Makijaż permanenty ust

Trwały makijaż to zabieg nadający ustom wspaniały kolor i piękny kształt na długi czas. To dzięki niemu Twoje usta będą wyglądać nienagannie przez całą dobę. Koniec z konturówkami i szminkami. Koniec z poprawianiem makijażu w ciągu dnia. Makijaż permanentny to duża oszczędność czasu. Każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi i zmysłowymi ustami bez konieczności ciągłego ich malowania.

Spis treści


Makijaż permanentny ust daje ogrom możliwości. Dzięki niemu można wyrównać niedoskonałości w kształcie ust, skorygować asymetrię oraz odświeżyć kolor warg.Tego typu makijaż jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą perfekcyjnie wyglądać, ale nie mają czasu lub nie lubią się malować. Poleca się go także kobietom, które chcą mieć pełniejsze usta, ale nie myślą o zabiegu powiększenia z wykorzystaniem wypełniaczy.

Polecane zabiegi - makijaż permanentny twarzy

Masz pytania?

Zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę!

Gdańsk: tel : (58) 341 17 55

Pruszcz Gdański kom. 792 207 822

Informacje o zabiegu

Zabieg polega na wprowadzeniu do skóry ust pigmentu przy pomocy cieniutkiej igły. Kolory pigmentu dobierane są indywidualnie, w zależności od oczekiwań klientki, a także typu jej urody. Dobierając odpowiedni kolor pigmentu, jesteśmy w stanie uzyskać naturalny efekt, który odświeży kolor ust i sprawi, że staną się one piękne i wyraziste. Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny? Zazwyczaj jest to okres od 2 do 5 lat.

W zależności od oczekiwań klientki, trwały makijaż ust można wykonać różnymi metodami. Może to być sam kontur lub kontur z cieniowaniem. Może to być również kontur z wypełnieniem. Bardzo popularną techniką jest metoda 3d, która pięknie podkreśla usta, zapewnia naturalny efekt, a przy okazji optycznie powiększa wargi. Czy wykonanie trwałego makijażu boli? Wszystko jest kwestią indywidualną. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby zminimalizować dyskomfort. Przed zabiegiem odpowiednio przygotowujemy skórę tak, aby odczuwalne było zaledwie delikatne mrowienie.

I przeciwwskazania

Mimo, że zabieg jest bezpieczny i powikłania zdarzają się bardzo rzadko, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania, przez które nie można go wykonać. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem jest gorączka, infekcja górnych dróg oddechowych, aktywna opryszczka, stany ropne w okolicy ust, a także stany alergiczne.

Zabiegu nie można przeprowadzić u osób z cukrzycą, epilepsją, chorobami serca i nerek, a także przyjmujących antybiotyki, leki antydepresyjne lub sterydy. Nie wykonuje się go również u osób ze skłonnościami do tworzenia się blizn. Kategorycznym przeciwwskazaniem jest zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby.

Botox zastosowanie

Cennik i opinie

Ile kosztuje trwały makijaż ust? Cena uzależniona jest głównie od rodzaju zabiegu. Najmniejszy jest koszt wykonania samego konturu. Nieco wyższa będzie cena za wykonanie konturu z cieniowaniem lub wypełnieniem. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z Kliniką Epi Centrum.

Czy warto wykonać makijaż permanentny ust? Opinie kobiet, które zdecydowały się na zabieg są entuzjastyczne i pełne uznania dla jego efektów. Zgodnym głosem przyznają, że ich usta stały się młodsze, pełniejsze i mają idealny kształt. Trwały makijaż zapewnił im także dużą oszczędność czasu. Nie muszą stale malować ust, aby te prezentowały się pięknie i zmysłowo. Po zabiegu usta wyglądają nienagannie w każdej sytuacji – nawet po jedzeniu. Jeśli masz zbyt wąskie usta, niewyraźny kontur lub dysproporcje w ich kształcie, makijaż permanentny rozwiąże te problemy.

Przed i po zabiegu

Aby uniknąć powikłań, należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Przez 3 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie preparatu przeciwwirusowego, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmuje się po konsultacji z lekarzem. Po zabiegu usta mogą być odrobinę spuchnięte, co oczywiście mija po kilku godzinach. Również kolor ust na początku może być bardzo intensywny. Nie należy się tym przejmować, gdyż w ciągu kilku kolejnych dni zabarwienie zblednie i skóra przyjmie właściwy odcień. Samo gojenie trwa około 2 tygodni. W tym czasie niewskazane jest korzystanie z sauny i solarium.

Przeciwwskazania toksyna botulinowa