ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

DEPILACJA LASEROWA

LASER ALEKSANDRYTOWY CANDELA GENTLELASE
Depilacja laserowa Gdańsk
Umów się na zabieg profesjonlnej depilacji laserowej tel. (58) 341 17 55

Dlaczego epilacja laserem Sandro Dual jest tak skuteczna?
Po pierwsze: Laser wykorzystuje dwie długości fali, tj. aleksandrytową (755 nm) oraz neodymowoyagową (1064 nm). Fala aleksandrytowa idealnie usuwa włosy przy jaśniejszej skórze, natomiast – neodymowoyagowa – przy ciemniejszej.
Po drugie: Sandro Dual wyposażony jest w unikalny system Hybrid Mode Technology, który pozwala na emisję dwóch długości fal światła jednocześnie.
Po trzecie: Nowoczesna technologia lasera umożliwia dopasowanie ustawień pod kątem fototypu, zawartości melaniny w skórze czy koloru włosków. Dzięki temu zabieg jest skuteczny i bezpieczny!
Dodatkowo – zabieg jest szybki i komfortowy. Jedyny taki laser na Pomorzu tylko u nas!

epigdanskJak przygotować się do zabiegu:

  • skóra poddawana depilacji nie może być opalona.
  • na zabieg należy przyjść całkowicie wydepilowanym/ogolonym. Skóra powinna byc gładka do epilacji.
  • kilka dni przed zabiegiem nie należy stosować herbatek światłouczulających, nie stosować kremów opalających.
  • w dniu zabiegu nie należy kremować miejsc poddawanych depilacji.

Spis treści

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji

Depilacja laserowa wykonana laserem medycznym, podobnie jak większość zabiegów kosmetycznych, wymaga spełnienia odpowiednich kryteriów. Mimo, że prawidłowo wykonany zabieg jest bezpieczny i nie niesie za sobą groźnych dla życia powikłań, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania.

Przeciwwskazaniem do depilacji laserowej są choroby, w których występuje nadwrażliwość na światło, nowotwory, infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Zabiegu nie wykonuje się na świeżo opalonej skórze, a także u osób przyjmujących retinoidy lub leki światłouczulające, m.in. antybiotyki stosowane w leczeniu trądziku. Przeciwwskazaniem są także niektóre choroby i zmiany skórne, duża skłonność do przebarwień i bliznowacenia, niewyrównana cukrzyca, padaczka.

 

Jakie części ciała?

Depilacja laserowa Sandro Dual  doskonale sprawdza się w przypadku osób o ciemnych włosach i jasnej karnacji. Dobrymi kandydatami są również osoby o ciemnej karnacji i ciemnych włosach, jednakże w tym przypadku niezbędne będzie przeprowadzenie większej ilości zabiegów. Laser aleksandrytowy doskonale sobie radzi z różnego rodzaju owłosieniem. To zabieg idealny dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Przy użyciu Sandro Dual  można skutecznie wydepilować miejsca intymne. Ten rodzaj lasera świetnie sprawdza się w usuwaniu niechcianego owłosienia z okolic bikini oraz pośladków. Dzięki niemu można pozbyć się także owłosienia z twarzy, brzucha, torsu, pleców i ramion, pach, nóg i łydek. Laser  doskonale nadaje się do usuwania włosów z brody oraz do likwidacji kobiecego wąsika.

Jakich efektów można oczekiwać?

Dobrze przeprowadzony zabieg wykazuje dużą skuteczność. Przede wszystkim skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszczerbku dla naczyń krwionośnych. Warto w tym miejscu podkreślić, że laser Sandro Dual  uważany jest za najskuteczniejszy w kwestii depilacji. To innowacyjne urządzenie pozwala na usunięcie wszystkich rodzajów włosów z najbardziej problematycznych partii ciała. Czas trwania zabiegu nie jest długi i zazwyczaj wynosi od kilku do kilkunastu minut. Tego typu laser uchodzi za najszybszy na rynku!

Ile zabiegów należy wykonać? Wszystko to kwestia indywidualna, uzależniona od obszaru ciała, koloru skóry czy twardości włosów. Ogólnie zaleca się wykonanie 3-6 sesji. Na jak długo wystarcza depilacja laserowa? W zależności od indywidualnych uwarunkowań, skóra pozostaje idealnie gładka przez okres 6-8 tygodni. Po tym czasie warto poddać się kolejnej sesji. Czy zabieg boli? W trakcie depilacji laserowej skóra jest na bieżąco chłodzona, dzięki czemu depilacja nie jest bolesna. Po zabiegu może wystąpić rumień i pokrzywka, które mijają po kilku godzinach lub dniach. Jeśli chodzi o przebarwienia, to przy dobrze wykonanym zabiegu nie pojawiają się.

Salony w Gdańsku i okolicy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Zawsze staramy się o to, aby nasze klientki były zadowolone – nie tylko z jakości i efektu zabiegu, ale też konkurencyjnych stawek. Usuwanie włosków za pomocą zaawansowanego technologicznie lasera aleksandrytowego nie należy do najtańszych, ale dbamy o to, aby koszt każdego zabiegu był możliwie jak najbardziej atrakcyjny.

Ceny depilacji laserem zależą w dużej mierze od powierzchni skóry, poddawanej zabiegowi. Im większy obszar, tym większa stawka. Nie martw się jednak o to, że zapłacisz olbrzymie pieniądze. Cena depilacji laserowej nóg czy twarzy może cię mile zaskoczyć. Przyjdź do nas i umów się na wizytę, a wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.