ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

DEPILACJA LASEROWA

LASER ALEKSANDRYTOWY CANDELA GENTLELASE Klinika Epi Centrum » DEPILACJA LASEROWA

DEPILACJA LASEROWA laserem medycznym aleksandrytowym Candela Gentlelase, będącym prekursorem w depilacji. Dla naszego obszaru geograficznego (fototyp I-III, ciemne i jasne włosy) najskuteczniejszy jest aparat emitujący światło o dł. fali 755 nm, a więc aleksandrytowy. Laser ów emituje wiązkę promieni świetlnych, przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosa, pozostawiając nienaruszoną skórę. W trakcie zabiegu jest ona dodatkowo chroniona systemem chłodzącym, będącym jednocześnie formą znieczulenia.

epigdanskJak przygotować się do zabiegu:

  • skóra poddawana depilacji nie może być opalona.
  • na zabieg należy przyjść z 2-3 dniowym delikatnym odrostem, tak, by włoski były wyczuwalne ponad powierzchnię skóry.
  • kilka dni przed zabiegiem nie należy stosować herbatek światłouczulających, nie stosować kremów opalających.
  • w dniu zabiegu nie należy kremować miejsc poddawanych depilacji.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji

Depilacja laserowa wykonana laserem medycznym, podobnie jak większość zabiegów kosmetycznych, wymaga spełnienia odpowiednich kryteriów. Mimo, że prawidłowo wykonany zabieg jest bezpieczny i nie niesie za sobą groźnych dla życia powikłań, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania.

Przeciwwskazaniem do depilacji laserowej są choroby, w których występuje nadwrażliwość na światło, nowotwory, infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Zabiegu nie wykonuje się na świeżo opalonej skórze, a także u osób przyjmujących retinoidy lub leki światłouczulające, m.in. antybiotyki stosowane w leczeniu trądziku. Przeciwwskazaniem są także niektóre choroby i zmiany skórne, duża skłonność do przebarwień i bliznowacenia, niewyrównana cukrzyca, padaczka.

 

Jakie części ciała?

Depilacja laserowa laserem medycznym doskonale sprawdza się w przypadku osób o ciemnych włosach i jasnej karnacji. Dobrymi kandydatami są również osoby o ciemnej karnacji i ciemnych włosach, jednakże w tym przypadku niezbędne będzie przeprowadzenie większej ilości zabiegów. Laser aleksandrytowy doskonale sobie radzi z różnego rodzaju owłosieniem. To zabieg idealny dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Przy użyciu lasera medycznego aleksandrytowego można skutecznie wydepilować miejsca intymne. Ten rodzaj lasera świetnie sprawdza się w usuwaniu niechcianego owłosienia z okolic bikini oraz pośladków. Dzięki niemu można pozbyć się także owłosienia z twarzy, brzucha, torsu, pleców i ramion, pach, nóg i łydek. Laser medyczny doskonale nadaje się do usuwania włosów z brody oraz do likwidacji kobiecego wąsika.

Jakich efektów można oczekiwać?

Dobrze przeprowadzony zabieg wykazuje dużą skuteczność. Przede wszystkim skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszczerbku dla naczyń krwionośnych. Warto w tym miejscu podkreślić, że laser aleksandrytowy uważany jest za najskuteczniejszy w kwestii depilacji. To innowacyjne urządzenie pozwala na usunięcie wszystkich rodzajów włosów z najbardziej problematycznych partii ciała. Czas trwania zabiegu nie jest długi i zazwyczaj wynosi od kilku do kilkunastu minut. Tego typu laser uchodzi za najszybszy na rynku!

Ile zabiegów należy wykonać? Wszystko to kwestia indywidualna, uzależniona od obszaru ciała, koloru skóry czy twardości włosów. Ogólnie zaleca się wykonanie 3-6 sesji. Na jak długo wystarcza depilacja laserowa? W zależności od indywidualnych uwarunkowań, skóra pozostaje idealnie gładka przez okres 6-8 tygodni. Po tym czasie warto poddać się kolejnej sesji. Czy zabieg boli? W trakcie depilacji laserowej skóra jest na bieżąco chłodzona, dzięki czemu depilacja nie jest bolesna. Po zabiegu może wystąpić rumień i pokrzywka, które mijają po kilku godzinach lub dniach. Jeśli chodzi o przebarwienia, to przy dobrze wykonanym zabiegu nie pojawiają się.

Salony w Gdańsku i okolicy

Wszystkie osoby z Trójmiasta, które chciałyby poddać się depilacji laserowej laserem medycznym Candela Gentlelase, serdecznie zapraszamy do jednego z naszych salonów. EPI CENTRUM Laser Clinic to nowoczesne placówki zlokalizowane w Gdańsku oraz Pruszczu Gdańskim.

W gabinetach medycyny estetycznej EPI CENTRUM dbamy o komfort i zadowolenie naszych Klientów. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić satysfakcjonujące efekty.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Opinie klientek na temat depilacji urządzeniem Candela Gentlelase

Atrakcyjna cena zabiegu i jego profesjonalne wykonanie sprawiają, że cieszy się on dużym uznaniem Klientów. Wrażenia osób, które skorzystały z depilacji laserem medycznym Candela Gentlelase są bardzo entuzjastyczne, a opinie pełne uznania dla jego efektów.

Klienci zgodnym głosem przyznają, że zabieg przy użyciu lasera aleksandrytowego jest bezpieczny, szybki i co ważne – skuteczny. Laser pomaga pozbyć się niechcianych włosków na całym ciele, nawet z bardzo problematycznych miejsc. Dzięki nakładce chłodzącej i chroniącej skórę przed poparzeniem jest komfortowy i bezbolesny. Wiele osób przyznało, że tego typu depilacja jest o wiele wygodniejsza niż wszystkie inne znane metody usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa nóg

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Zawsze staramy się o to, aby nasze klientki były zadowolone – nie tylko z jakości i efektu zabiegu, ale też konkurencyjnych stawek. Usuwanie włosków za pomocą zaawansowanego technologicznie lasera aleksandrytowego nie należy do najtańszych, ale dbamy o to, aby koszt każdego zabiegu był możliwie jak najbardziej atrakcyjny.

Ceny depilacji laserem zależą w dużej mierze od powierzchni skóry, poddawanej zabiegowi. Im większy obszar, tym większa stawka. Nie martw się jednak o to, że zapłacisz olbrzymie pieniądze. Cena depilacji laserowej nóg czy twarzy może cię mile zaskoczyć. Przyjdź do nas i umów się na wizytę, a wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.

Drogie Pacjentki 

Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na wszystkie zabiegi laserowego peelingu węglowego 

Na hasło: #walentynki będziecie mogli skorzystać z następujących promocji peelingu węglowego:

Twarz – w cenie 250 zł zamiast 350 zł
Twarz + Szyja – w cenie 300 zł zamiast 400 zł
Twarz + Szyja + Dekolt – w cenie 350 zł zamiast 450 zł
Plecy górna część – w cenie 350 zł zamiast 450 zł

Innowacyjny zabieg, który zapewnia błyskawiczny efekt w poprawie kondycji skóry bez okresu rekonwalescencji 

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego

Zabieg szturmem podbił świat oraz serca największych gwiazd

📅Promocja trwa do 14.02.2019 r.

Nie czekajcie 
Zapiszcie się już dziś 

📍ul. Władysława Pniewskiego 3
☎️58 341 17 55
☎️792 218 052
☎️792 207 822