ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Makijaż permanentny brwi

Makijaż brwi

Spis treści

Brwi to nie tylko oprawa oczu, ale także ważny element decydujący o charakterze twarzy. Odpowiednio podkreślone brwi dodają twarzy wyrazistości i równoważą cały jej wygląd. Ładny łuk brwiowy może działać odświeżająco i odmładzająco. Jeśli Twoje rzęsy są nierówne lub nadmiernie wyskubane, pomyśl nad makijażem permanentnym.

Zabieg na brwi pozwoli Ci zaoszczędzić trochę czasu podczas porannej toalety. Koniec z codziennym malowaniem łuku kredką. Koniec z rozmazanym konturem. Twoje brwi będą prezentować się nienagannie bez względu na porę dnia i nocy. Makijaż permanentny poprawi kształt, grubość i wygląd brwi. Tego typu makijaż to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów utraciły naturalne brwi i pragną trwale je odbudować.

Metody makijażu brwi

Trwały makijaż brwi polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu przy pomocy cieniutkiej igły. Wyróżnia się różne jego rodzaje. Często wykorzystywaną metodą jest metoda cieniowania. Pigment ładnie wtapia się we włoski i skutecznie uzupełnia wszelkie braki w łuku brwiowym. Metoda cieniowania podkreśla kształt brwi i optyczne je zagęszcza. Efekt jest bardzo naturalny, a makijaż nie jest płaski.

Ogromną popularnością cieszy się metoda piórkowa. Barwnik wprowadza się liniowo i tym samym tworzy się rysunek imitujący naturalne włoski. Jej celem nie jest całkowite wypełnienie brwi, tylko naturalne zagęszczenie.

Metoda piórkowa pozwala uzupełnić braki w łuku brwiowym, jak również poprawić ich kolor. Efekt końcowy to delikatnie podkreślone brwi. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest metoda 3d, która pozwala na uzupełnienie częściowych braków włosków, jak również całkowitą rekonstrukcję łuku brwiowego. Metoda 3d prezentuje się zjawiskowo i dodaje urody.

Masz pytania?

Zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę!

Gdańsk: tel : (58) 341 17 55

Pruszcz Gdański kom. 792 207 822

Przeciwwskazania i dodatkowe informacje

Trwały makijaż brwi wykonany przez wykwalifikowaną i doświadczoną kosmetyczkę to zabieg bezpieczny i dający wiele możliwości. Niestety nie można wykonać go u wszystkich.

Przeciwwskazaniem jest m.in. ciąża i laktacja, a także infekcja wirusowa, łuszczyca, cukrzyca, hemofilia, epilepsja. Zabiegu nie wykonuje się również u osób przyjmujących leki sterydowe.

Czy zabieg boli?

Kwestia bólu jest bardzo indywidualna, jednakże w Klinice EPI CENTRUM dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować dyskomfort. Makijaż permanentny wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu w dużej mierze uzależniony jest od rodzaju makijażu. Zazwyczaj wynosi od 1,5 do 2 godzin. Efekty utrzymują się do 2 lat. Trwałość pigmentu jest jednak uzależniona od typu skóry. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja po zabiegu. Przez cały okres gojenia należy zrezygnować z sauny, solarium, basenu, a także mocnych peelingów. Należy dbać, aby skóra za bardzo się nie wysuszyła. Makijaż permanentny na nawilżonej skórze będzie utrzymywał się lepiej.

Botox zastosowanie
Przeciwwskazania toksyna botulinowa

Ile to kosztuje? Cennik

Tak jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego, cena za makijaż permanentny brwi różni się w zależności od wybranej metody. W EPI CENTRUM Laser Clinic dokładamy jednak wszelkich starań, aby koszt zabiegu był satysfakcjonujący dla naszych Klientów.

Atrakcyjny cennik jest wynikiem zrównoważenia jakości usług oraz konkurencyjności na obszarze Trójmiasta. Dobra cena zabiegu, a także profesjonalne wykonanie sprawiają, że cieszy się on dużym uznaniem Klientów. Wrażenia osób, które skorzystały z zabiegu są pozytywne, a opinie pełne uznania dla jego efektów. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kosztów zabiegu, zachęcamy do kontaktu z naszą Kliniką.

Opinie i przykładowe zdjęcia przed i po

Większość osób chwali makijaż permanentny brwi za trwały i naturalny efekt. Szczególnie zadowolone są osoby, które na skutek choroby lub innych czynników całkowicie straciły brwi. Zabieg pomógł im odzyskać utracone piękno i komfort życia. Wiele Klientów przyznaje, że trwały makijaż brwi dodał im pewności siebie. Brwi po zabiegu są ładnie zarysowane, wyraziste i mają perfekcyjny kształt.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy efekty naszej pracy. W galerii znajdziesz zdjęcia prac wykonanych w gabinecie medycyny estetycznej EPI CENTRUM Laser Clinic. Dzięki nim możesz porównać efekty przed i po zabiegu.

Gdzie wykonujemy makijaż

Wszystkich Klientów z Trójmiasta chcących wykonać makijaż permanentny brwi, serdecznie zapraszamy do jednej z naszych Klinik EPI CENTRUM. Znajdziesz nas w Gdańsku oraz Pruszczu Gdańskim. Zabieg trwałego makijażu wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości barwników oraz sprzętu najnowszej generacji.