ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Rumień naczyniowy i naczynioruchowy

URZĄDZENIE PHOTODERM Klinika Epi Centrum » Rumień naczyniowy i naczynioruchowy

Rumień naczynioruchowy

Rumień naczynioruchowy to bardziej defekt kosmetyczny niż choroba. Charakterystyczne dla niego są czerwone plamy, które mogą pojawiać się na twarzy (broda, nos, policzki), szyi oraz dekolcie. Zaczerwienienie daje o sobie znać w wyniku nadmiernego poszerzania się naczynek krwionośnych. Zazwyczaj występuje u osób ze skórą naczynkową, wrażliwą lub bardzo jasną.

U niektórych osób rumień naczynioruchowy może pojawić się pod wpływem czynników genetycznych. Bardzo często główną przyczyną nieestetycznego zaczerwienienia skóry są silne emocje i stres. Wśród czynników wyzwalających rumień wymienia się także wysiłek fizyczny, spożywanie pikantnych potraw, spożywanie alkoholu i kawy, a także mróz, ciepło, skoki ciśnienia.

Informacje

W leczeniu tego typu defektu kosmetycznego bardzo ważną rolę odgrywa unikanie czynników wywołujących i zaostrzających zmiany na skórze. Konieczne jest unikanie drażniących kosmetyków i stosowanie wyłącznie tych dla cery naczyniowej. Zaleca się rezygnację z kawy, alkoholu, pikantnych przypraw i gorących potraw. W miarę możliwości należy również ograniczyć nadmierną ekspozycję na słońce i opalanie w solarium. Skutecznym rozwiązaniem problemu jest zabieg polegający na zamknięciu rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Masz pytania?

Zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę!

Gdańsk: tel : (58) 341 17 55

Pruszcz Gdański kom. 792 207 822

Zabiegi lecznicze

Nowoczesnym i skutecznym rozwiązaniem na rumień naczynioruchowy jest urządzenie Photoderm służące do usuwania wrodzonych i nabytych zmian naczyniowych. Leczenie w ten sposób rekomendują najlepsze kliniki na świecie. Nasza klinika Epi Centrum w Gdańsku również taki zabieg wykonuje. Usuwanie z twarzy lub innych partii ciała rumienia nie jest skomplikowane, dzięki czemu pacjent bezpośrednio po zabiegu może udać się do domu. Cena zabiegu = od 100zł.

Twarz kobiety

Drogie Pacjentki 

Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na wszystkie zabiegi laserowego peelingu węglowego 

Na hasło: #walentynki będziecie mogli skorzystać z następujących promocji peelingu węglowego:

Twarz – w cenie 250 zł zamiast 350 zł
Twarz + Szyja – w cenie 300 zł zamiast 400 zł
Twarz + Szyja + Dekolt – w cenie 350 zł zamiast 450 zł
Plecy górna część – w cenie 350 zł zamiast 450 zł

Innowacyjny zabieg, który zapewnia błyskawiczny efekt w poprawie kondycji skóry bez okresu rekonwalescencji 

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego

Zabieg szturmem podbił świat oraz serca największych gwiazd

📅Promocja trwa do 14.02.2019 r.

Nie czekajcie 
Zapiszcie się już dziś 

📍ul. Władysława Pniewskiego 3
☎️58 341 17 55
☎️792 218 052
☎️792 207 822