ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Makijaż permanentny powiek

Czarna kreska na powiekach ładnie podkreśla oko i czyni spojrzenie bardziej hipnotyzującym. Odpowiednio wykonana, optycznie zagęszcza rzęsy, modeluje kontur oka i zwiększa ekspresyjność twarzy. Niestety, nie wszystkie kobiety mają wystarczająco dużo czasu, aby każdego ranka wykonać perfekcyjny makijaż. I tu z pomocą przychodzi makijaż permanentny. Stanowi on idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu lub nie lubią się malować.

Makijaż permanentny powiek przeznaczony jest dla Pań ceniących wygodę i nienaganny wygląd. Kreska wykonana na górnej powiece daje bardzo naturalny efekt. Przede wszystkim podkreśla oprawę oka, optycznie pogrubia i zagęszcza rzęsy. Kreski na powiekach dolnych mogą skorygować kształt oka i optycznie je powiększyć. Efektem końcowym makijażu permanentnego powiek są idealnie równe i piękne kreski, które prezentują się perfekcyjnie niezależnie od pory dnia czy nocy.

Polecane zabiegi

Jaki jest koszt makijażu powiek?

Makijaż permanentny można wykonać zarówno na dolnej i górnej powiece lub wyłącznie na powiekach górnych. Wszystko uzależnione jest od efektu, jaki chce uzyskać Klientka. Gabinet medycyny estetycznej Epi Centrum z siedzibą w Gdańsku wykonuje makijaż permanentny powiek na najwyższej jakości produktach i sprzęcie.

Cena zabiegu nie jest bardzo wysoka. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj kreski wykonujemy. Cienkie i naturalne kreski kosztują mniej. Nieco wyższy jest koszt kreski dekoracyjnej. Warto w tym miejscu wspomnieć, że efekt makijażu permanentnego utrzymuje się od 2 do 5 lat, w zależności od typu i kolorytu skóry.

Masz pytania?

Zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę!

Gdańsk: tel : (58) 341 17 55

Pruszcz Gdański kom. 792 207 822