ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

Powiększanie ust Gdańsk

NIEINWAZYJNY ZABIEG UST

Informacje o powiększaniu ust

Spis treści

Piękne, zmysłowe i pełne usta to marzenie każdej kobiety. Niestety wraz z upływem lat usta tracą na swej atrakcyjności. Pojawiające się zmarszczki, zanikanie czerwieni wargowej czy rozmywający się kontur ust znacząco wpływają na naszą urodę. Współczesna medycyna estetyczna pozwala rozwiązać te problemy i zmienić wygląd ust w nieinwazyjny sposób.

Powiększanie i modelowanie nie tylko poprawia atrakcyjność ust, ale także pozytywnie wpływa na wygląd twarzy – ładnie ją odświeża i odmładza. Dzięki zabiegowi możemy powiększyć górną lub dolną wargę oraz skorygować ewentualną asymetrię pomiędzy nimi. Możemy również unieść kąciki, zniwelować zmarszczki wokół ust, a także podkreślić czerwień wargową.

Toksyna botulinowa

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatów z zawartością naturalnie występującego w ludzkim organizmie kwasu hialuronowego, od dawna używanego w rozmaitych gałęziach medycyny, mającego postać gęstego żelu. Przed zabiegiem można zastosować znieczulenie miejscowe. Dobrany preparat wstrzykuje się cienką igłą w odpowiednie miejsca warg w taki sposób, aby uzyskać wymarzony efekt wymodelowania i powiększenia.

Poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego możemy osiągnąć odpowiednią wielkość i pożądany kształt ust. Dodatkowo, usta stają się wyraźnie młodsze. Są jędrne i sprężyste. Zabieg z użyciem kwasu jest bezpieczny, dobrze tolerowany i nie powoduje powikłań. Zazwyczaj trwa do 30 minut. Efekty estetyczne są widoczne natychmiast. Powiększone usta wyglądają naturalnie i bardzo atrakcyjnie.

Masz pytania?

Zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę powiększania ust!

Gdańsk: tel : (58) 341 17 55

Pruszcz Gdański kom. 792 207 822

Informacje o kwasie hialuronowym

Kwas hialuronowy należy do najpopularniejszych wypełniaczy stosowanych w zabiegach modelujących i powiększających usta. Czym dokładnie jest? To polisacharyd naturalnie występujący w ludzkim organizmie. Jego zalety są nieocenione. Kwas hialuronowy posiada zdolność wiązania cząsteczek wody. Do tego ujędrnia i pozwala zminimalizować zmarszczki. W efekcie jego działania skóra staje się napięta i elastyczna.

Kwas hialuronowy jest wszechstronny, dlatego od dawna stosuje się go w rozmaitych gałęziach medycyny. Chętnie sięga po niego okulistyka i ortopedia. Zastosowany w medycynie estetycznej daje natychmiastowe efekty. Pięknie wypełnia usta, niweluje asymetrię, uwydatnia czerwień wargową, zapewnia im nawilżenie i pożądany wygląd. Po jego wstrzyknięciu, usta stają się wyraźnie pełniejsze. Warto w tym miejscu podkreślić, że kwas hialuronowy odznacza się bezpieczeństwem i wysoką skutecznością.

Botox zastosowanie
Przeciwwskazania toksyna botulinowa

Cennik i informacje

Atrakcyjny koszt zabiegu jest wynikiem zrównoważenia jakości usług oraz konkurencyjności na obszarze Trójmiasta. Dobra cena oraz profesjonalne wykonanie sprawiają, że zabieg powiększania ust cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kosztów, zachęcamy do kontaktu z naszą Kliniką.

Wszystkich Klientów z Gdańska i okolic chcących wykonać zabieg powiększenia ust serdecznie zapraszamy do jednej z naszych Klinik EPI CENTRUM. Zabieg wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy preparatów. Przed zabiegiem możemy zastosować znieczulenie miejscowe. Mimo, że wykonany przez specjalistę zabieg jest w pełni bezpieczny, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Wśród nich wymienia się infekcje skórne w okolicy ust, czynną opryszczkę, alergię na kwas hialuronowy, a także ciążę i laktację.

Przed i po - zdjęcia ust

Zabieg powiększenia ust wykonany przez profesjonalistę daje naturalne efekty. Usta wypełnione kwasem hialuronowym zyskują symetrię oraz wyraźny kontur. Stają się pełniejsze, przez co prezentują się bardzo atrakcyjnie. Poniżej prezentujemy galerię ze zdjęciami prac wykonanych w Klinice EPI CENTRUM.