ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

PEELING RETINO BOOSTER

PIĘKNA SKÓRA NA DŁUŻEJ Klinika Epi Centrum » PEELING RETINO BOOSTER

Peeling przywracający zmieniony stan skóry. Skóra odzyska młodość,peeling2-475x405 rozświetlenie, sprężystość. Retino booster to zabieg dwufazowy, łączący peeling chemiczny z aktywną maską zawierającą kompleks retinol + retinyl retinoate.

W pierwszej fazie zabiegu na skórę twarzy, szyi i dekoltu aplikowany jest antyoksydacyjny peeling żelowy (15% witaminy C + 15% kwasu cytrynowego). Peeling delikatnie oczyszcza i rozjaśnia powierzchnię skóry i przygotowuje ją do aplikacji składników aktywnych drugiego etapu zabiegu.
W drugiej fazie zabiegu nakładana jest maska zawierająca: 4% kompleks retinol + retinyl retinoate, system rozjaśniający skórę i przeciwdziałający powstawaniu przebarwień, odżywczy olej z awokado oraz lipoproteiny i lipoaminokwasy z oleju kokosowego.

Po aplikacji i wmasowaniu maski w powierzchnię skóry należy pozostawić ją na 6–8 h. Następnie zmyć wodą. Po zabiegu rekomendowane jest stosowanie intensywnie odbudowującego kremu retino PA, kremów z filtrem słonecznym SPF 50 oraz unikanie ekspozycji na słońce. W trzeciej lub czwartej dobie po zabiegu może nastąpić delikatne złuszczanie skóry połączone z jej tkliwością.
Najlepsze rezultaty i najwyższą skuteczność daje wykonanie serii 4—5 zabiegów w odstępach 2—3 tygodni.

W trakcie zabiegu usunięty zostaje martwy naskórek, intensywnie pobudzana jest odnowa komórkowa. Skóra twarzy staje się odświeżona, wygładzona i wypoczęta. Zmarszczki są zredukowane i mniej widoczne.

Retino booster to doskonała intensywna terapia anti–aging!

Celem zabiegu jest dostarczenie skórze jak największej ilości jedynej biologicznie aktywnej postaci retinoidów – kwasu retinowego, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry przy jednoczesnym minimalnym podrażnieniu skóry.

Drogie Pacjentki 

Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na wszystkie zabiegi laserowego peelingu węglowego 

Na hasło: #walentynki będziecie mogli skorzystać z następujących promocji peelingu węglowego:

Twarz – w cenie 250 zł zamiast 350 zł
Twarz + Szyja – w cenie 300 zł zamiast 400 zł
Twarz + Szyja + Dekolt – w cenie 350 zł zamiast 450 zł
Plecy górna część – w cenie 350 zł zamiast 450 zł

Innowacyjny zabieg, który zapewnia błyskawiczny efekt w poprawie kondycji skóry bez okresu rekonwalescencji 

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego

Zabieg szturmem podbił świat oraz serca największych gwiazd

📅Promocja trwa do 14.02.2019 r.

Nie czekajcie 
Zapiszcie się już dziś 

📍ul. Władysława Pniewskiego 3
☎️58 341 17 55
☎️792 218 052
☎️792 207 822