ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

MAKIJAŻ PERMANENTNY

URODA BYŁA I BĘDZIE ZAWSZE KRÓLOWĄ

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie na bezinwazyjne i wszechstronne poprawienie urody lub skorygowanie ewentualnych jej niedoskonałości. Zabieg ten niesie za sobą liczne zalety. Dzięki niemu możemy poprawić kontur i kolor ust, a także skorygować kształt oka i optycznie zagęścić rzęsy. Makijaż permanentny pozwala również na optyczne zagęszczenie brwi oraz nadanie im perfekcyjnego kształtu.

Zabieg poleca się kobietom, które nie lubią lub nie mają czasu się malować, a jednak w każdej sytuacji pragną wyglądać nienagannie. Dedykujemy go także mężczyznom, którzy chcieliby skorygować mankamenty swojej urody, np kształt oczu. Trwały makijaż poleca się również osobom noszącym okulary lub szkła kontaktowe. Zabieg gwarantuje dużą oszczędność czasu podczas codziennej toalety, a jednocześnie dodaje pewności siebie.

Spis treści

Przeciwwskazania

Trwały makijaż wykonywany przez wykwalifikowaną kosmetyczkę jest zabiegiem bezpiecznym. Istnieją jednak wyraźne przeciwwskazania uniemożliwiające jego wykonanie. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także u osób z podwyższoną temperaturą ciała, skłonnościami do tworzenia się blizn, infekcją bakteryjną, grzybiczą lub wirusową.

Przeciwwskazaniem jest przyjmowanie sterydów i leków przeciwzakrzepowych oraz niektóre choroby: bielactwo, niewyrównana cukrzyca, łuszczyca, epilepsja, hemofilia, czynna opryszczka, zapalenie spojówek (dotyczy makijażu oczu) oraz nowotwór. Zabiegu nie wykonuje się u osób z wirusowym zapaleniem wątroby, HIV i AIDS.

Cześć ciała

Makijaż permanentny to jeden z zabiegów, którego celem jest wydobycie piękna poprzez podkreślenie poszczególnych partii ciała. W Klinice EPI CENTRUM poprzez wykonanie trwałego makijażu wydobywamy piękno i podkreślamy atuty urody, a jednocześnie maskujemy drobne jej mankamenty. Swoim Klientom oferujemy: 

makijaż oczu
makijaż powiek
makijaż ust
– makijaż brwi

Brunetka

Metody makijażu permanetnego, które oferujemy

Istnieją różne metody wykonywania makijażu permanentnego. To jaką wybierzemy, zależy przede wszystkim od efektu, jaki chce osiągnąć nasza Klientka. Jeśli chodzi o brwi, to bardzo popularna jest metoda piórkowa zwana również włoskową. Chcąc uzyskać mocny i bardziej wyrazisty makijaż brwi, warto skorzystać z metody wypełnienia.

Makijaż ust to przede wszystkim kontur, cieniowanie lub wypełnienie. Dzięki temu, że kolory barwnika dobierane są indywidualnie, możemy uzyskać piękny i bardzo naturalny efekt. Trwały makijaż ust można też wykonać metodą 3d, która pozwala na wyrównanie kształtu ust i optyczne ich powiększenie. Jeśli chodzi o makijaż oczu to królują tu kreski – cienkie i naturalne, dzięki którym rzęsy wydają się gęstsze oraz grubsze dekoracyjne – dla fanek mocniejszego makijażu.

Gdzie wykonujemy makijaż? Gdańsk i okolice

EPI CENTRUM Laser Clinic to nowoczesne placówki zlokalizowane w Gdańsku oraz Pruszczu Gdańskim. Zapraszamy do nas wszystkich Klientów z Trójmiasta, którzy pragną wykonać profesjonalny makijaż permanentny. Gwarantujemy wysoką jakość i trwałe efekty.

W naszych gabinetach medycyny estetycznej preferujemy wykonywanie makijażu charakteryzującego się dyskretną elegancją i naturalnym wyglądem. Każdy zabieg przeprowadzamy przy użyciu najwyższej jakości barwników i sprzętu. Makijaż wykonany przez naszych specjalistów z pewnością stanie się dla Państwa powodem do dumy i radości.

Cennik i opinie klientek

Atrakcyjny cennik i profesjonalne wykonanie makijażu permanentnego sprawia, że zabieg cieszy się ogromnym uznaniem wśród Klientów Kliniki EPI CENTRUM Laser Clinic. Opinie na jego temat są bardzo entuzjastyczne. Osoby, które zdecydowały się na wykonanie trwałego makijażu ust, oczu lub brwi podkreślają jego liczne zalety.

Zgodnym głosem przyznają, że była to słuszna decyzja. Ten prosty i bezpieczny zabieg poprawienia urody podniósł ich atrakcyjność, jak również pewność siebie. Nasze Klientki podkreślają również, że trwały makijaż zapewnił im dużą oszczędność czasu. Nie muszą każdego ranka się malować, aby wyglądać perfekcyjnie i czuć się dobrze we własnej skórze. Na pytanie: czy warto? Zgodnie odpowiadają – tak!

Zdjęcia realizacji

Z ogromną przyjemnością prezentujemy efekty naszej pracy. W galerii znajdziesz zdjęcia niektórych prac wykonanych w gabinecie medycyny estetycznej EPI CENTRUM. Zdjęcia przedstawiają efekty dotyczące makijażu oczu, powiek, brwi oraz ust. Zapraszamy!