ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk Tel : (58) 341 17 55 klinika@epi-gdansk.pl || ul. Raciborskiego 1a/4, 83-000 Pruszcz Gdański kom. 792 207 822 epicentrum.pruszcz@wp.pl

MAKIJAŻ PERMANENTNY

URODA BYŁA I BĘDZIE ZAWSZE KRÓLOWĄ Klinika Epi Centrum » MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY

w naszej Klinice wykonujemy makijaż permanentny brwi, oczu, ust na najwyższej jakości produktach i sprzęcie.

Czas utrzymywania się makijażu:

W zależności od typu i kolorytu skóry od 2 do 5 lat. Gdy makijaż zaczyna tracić nasycenie, w każdym momencie może zostać odświeżony. Wielką zaletą odnowy jest możliwość dobrania zupełnie nowego kształtu i zmiana swojego wizerunku.

 

 

Bezpieczny zabieg:

Wszystkie używane przez nas pigmenty, igły i urządzenia zostały przebadane dermatologicznie, uzyskały niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają wszelkie wymagania higieny.

Przed zabiegiem:

Każdy zabieg poprzedza rozmowa, podczas której ustalany jest kształt i kolor optymalny do typu Państwa urody. Idealny makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny, lekko podkreślać walory a maskować mankamenty.

W dalszej części zabiegu:

• Na skórę nanosimy lekko znieczulający fluid, który zacznie działać w ciągu 5 minut.

• Delikatnie rysujemy igłą oraz farbą kontury, następnie ostrożnie otwieramy górną warstwę skóry. W międzyczasie lekko znieczulamy i dalej rysujemy kontury. Aby były one czyste i bez zarzutów, pracujemy niemal wyłącznie igłą­ 1. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne.

• Za pomocą urządzenia Purebeau wprowadzamy pigment w naskórek.

• Aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, zawsze pracujemy na dwóch różnych pigmentach.

Efekty:

Oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, a dzięki namalowanym włoskom brwi są równomierne i gęste.

Bolesność zabiegu:

Ból jest niestety sprawą indywidualną – tak jak podczas zastrzyku. Dokładany jednak wszelkich starań, aby go zminimalizować . Pracujemy delikatnie i tak staramy się przygotować skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie.

Proces gojenia:

Jedyna niedogodność po wykonanym makijażu to złuszczenie się naskórka na 3­4 dzień po zabiegu. Na przyspieszone gojenie ma wpływ odpowiednia pielęgnacja i natłuszczanie.

Microblading

Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantując bardzo naturalny wygląd.

Microblading to ręczna metoda pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków. Pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalając ­ brwi są bardzo gęste, o pięknym i pożądanym kształcie.

Kiedy stosować microblading

Microblading polecamy wszystkim paniom, które marzą o naturalnych, gęstych brwiach, a z jakichś powodów nie mogą ich mieć. Jest to metoda dedykowana również osobom po chemioterapii oraz dotkniętych łysieniem plackowatym.

Microblading jest doskonałą alternatywą dla Pań, które:

• są po chemioterapii

• mają problemy ze skórą alergiczną

• nie potrafią się same umalować

• w celach estetycznych pragną podkreślić swoją urodę

• chcą zakamuflować mankamenty brwi

• cenią sobie swój czas i nie chcą go marnować na koloryzacje brwi innymi metodami

• są aktywne fizycznie i regularnie bywają na zajęciach fitness czy basenie

• mają problematyczny kształt oka, twarzy i chcą to skutecznie ukryć (asymetria)

Technika prezentuje się najlepiej gdy klientka posiada własne włoski brwi, jednak jeśli tych włosków nie ma, nic nie stoi na przeszkodzie do wykonania zabiegu, jednakże przed zabiegiem należy wykonać hennę.

Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności.