ul. Władysława Pniewskiego 3, 80-246 Gdańsk 58 341 17 55 792 218 052 792 207 822 klinika@epi-gdansk.pl

O NAS

URODA BYŁA I BĘDZIE ZAWSZE KRÓLOWĄ
19,000
Klientów
1
Centrum
Nasz zespół tworzą specjaliści, lekarze z wieloletnim stażem, dla których praca jest pasją i przyjemnością. Kosmetolodzy to eksperci w diagnostyce potrzeb i problemów naszych pacjentów. Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje, na bieżąco śledzi zachodnie trendy i adaptuje na naszym gruncie tylko rekomendowane i sprawdzone zabiegi. A wszystko w celu spełniania Państwa oczekiwań.

Co nas wyróżnia:

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy indywidualny program pielęgnacji jego skóry, w ramach którego, łącząc najnowocześniejsze technologie i  produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany terapii łączonej.

Nas interesuje Pacjent nie tylko podczas jednorazowej wizyty. Pragniemy opiekować się nim i dbać o jego potrzeby nieustannie, stąd różnorodny pakiet naszych zabiegów i stale rozszerzająca się paleta usług.

Kobieta z piękną cerą po zabiegu

Jestem wieloletnią pacjentką Epi Centrum Laser Clinic. Zawsze jestem zadowolona z ich usług.
Personel jest bardzo profesjonalny i zawsze szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.

Joanna Walach

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą specjaliści, lekarze z wieloletnim stażem, dla których praca jest pasją i przyjemnością.

O KLINICE

EPI CENTRUM  Laser Clinic ma przyjemność istnieć już od piętnastu lat i nieustannie cieszyć się zaufaniem i zainteresowaniem Pacjentów.

 

Posiadamy najwyższej jakości lasery medyczne, usuwające szerokie spectrum problemów dermatologicznych.

 

Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym liderem zabiegów z zakresu depilacji laserowej, usuwania tatuażu, karboksyterapii i wielu innych.

Klinika EPI CENTRUM oferuje pełen zakres, wzajemnie uzupełniających się zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, dermatologii klinicznej i estetycznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, dietetyki i kosmetologii.